Góry w zimowej szacie to widok wart zapamiętania, a wycieczka skuterem po śniegach Podhala to gwarancja wspaniałej przygody i ekstremalnych wrażeń. Dlatego zapraszamy Gości naszego Hotelu na śnieżne wyprawy skuterem po góralskich szlakach. Zapewniamy wspaniałą zabawę oraz przeżycia warte wspomnień.
Wybór tras oraz rodzaju wycieczek na śnieżnych skuterach dostosowany jest do wieku, możliwości i upodobań wszystkich Gości. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno pomysły na zimowe ekspedycje dla rodzin z dziećmi, jak też ekstremalne propozycje dla prawdziwych twardzieli.
Do każdej wycieczki zostaje przydzielony profesjonalny instruktor.
 
Nasze propozycje

SZYBKA ROZRYWKA ½ h
Spotykamy się pod hotelem i tak jak na wszystkich wycieczkach zaczynamy od krótkiego instruktażu oraz zapoznania się ze sprzętem. Po czym wsiadamy na skutery i jedziemy wokół  Bachledówki, w trakcie wycieczki można podziwiać Tatry Wysokie, Tatry Zachodnie, Beskid Żywiecki...

DLA KAŻDEGO 1h
Godzinna jazda po zboczach Bachledówki. Po zapoznaniu się ze sprzętem ruszamy spod hotelu zachodnim stokiem, zależnie od umiejętności, które oceni instruktor, trasa może prowadzić leśnymi szlakami. W połowie trasy przerwa na zdjęcia, a następnie powrót do hotelu. Trasa może być też zrealizowana na Gubałówce, zapewniamy transport  na sam szczyt i ruszamy w stronę  Butorowego Wierchu,  Chochołowa, po czym wracamy do punktu startu.

DLA ODWAŻNYCH
Dwugodzinna wyprawa przez tereny Czerwiennego i okolic  połączona z ogniskiem.
Na początek instruktaż, zapoznanie się ze skuterem i jazda próbna. Ruszamy kolejno spod Hotelu Bachledówka przez Czerwienne w stronę wyciągu narciarskiego, gdzie na życzenie możemy zrobić chwilkę przerwy na odpoczynek. Następnie czeka nas przeprawa przez potok i jazda w stronę Zębu, tam też rozpalimy ognisko i posilimy się, zbierając siły na powrót. Wracamy do hotelu pasmem Gubałówki.

EXTREMALNA JAZDA
Wyprawa dla twardzieli!
Przemierzamy  trasy dziewicze, dostępne tylko dla skuterów śnieżnych. Nie będzie lekko, ale na pewno ciekawie… 
Jak zawsze zaczynamy od instruktażu i krótkiej jazdy po trawersach, startujemy spod hotelu  i pod opieką instruktora wyruszamy po bezdrożach Podhala. Trasa trwa 3 - max. 4 godziny. W połowie wyprawy robimy przerwę na ciepły posiłek i herbatę.
Maksymalna ilość skuterów - 3  sztuki.

UWAGI:
  • przejazd trasą 3-godzinną odbywa się przy minimum dwóch skuterach,
  • do dyspozycji są 2-osobowe skutery marki SKI DOO BOMBARDIER, które mogą służyć do pojedynczego wykorzystania,
  • ze względu bezpieczeństwa i komfortu jazdy preferowana jest odzież zimowa,
  • wycieczki zawsze odbywają się pod opieką pilota-instruktora.
Nad bezpieczeństwem naszych Gości podczas śnieżnych wypraw czuwa SLED CREW - profesjonalny organizator wycieczek skuterami snieżnymi: www.sled-crew.com/pl

Wyślij zapytanie online

Zadzwoń do nas:

18 26 58 178