Podhale - obszar geograficzny szczególnie bogaty w ciepłą energię pochodzącą z wnętrza Ziemi - słynie z basenów termalnych, które przyciągają w każdym sezonie mnóstwo turystów. Poniżej TERMY CHOCHOŁOWSKIE najbliżej położone Termy od Hotelu Bachledówka.
Ze względu na specyficzną mineralizację, unikalny skład mikroelementów i pierwiastków ważnych dla zdrowia, kąpiele w wodach termalnych są doskonałym środkiem leczniczym i rehabilitacyjnym, wpływają bardzo korzystnie na organizm - podnoszą samopoczucie, obniżają stres, stabilizują system nerwowy i tętno, poprawiają ogólną kondycję psychofizyczną, a nawet eliminują bezsenność.

Dodatkowo woda ta regeneruje gospodarkę hormonalną organizmu, znacznie poprawia przemianę materii, pomaga na bóle głowy i stawów oraz zdecydowanie przyspiesza rekonwalescencję po zabiegach i przebytych schorzeniach.

Jednak przede wszystkim rodzinny pobyt na basenie termalnym, to ciekawy pomysł na spędzenie miłego dnia oraz frajda dla najmłodszych.
 
Hotel & Spa Bachledówka znajduje się w niedalekiej odległości od największych i najbardziej popularnych kompleksów termalnych Podhala:
  • Term bukowiańskich - http://www.termabukowina.pl/
  • Aqua Parku w Zakopnanem - http://www.aquapark.zakopane.pl/
  • Term Szaflary - http://www.termyszaflary.com/
  • Termy Białka w Białce Tatrzańskiej - http://www.termabialka.pl/
  • Kąpielisko Geotemalne na Polanie Szymoszkowej  - http://szymoszkowa.pl/kapielisko/
  • TERMY CHOCHOŁOWSKIE (zdjęcia poniżej) - http://www.chocholowskietermy.pl/
Termy Chochołowskie zlokalizowane są najbliżej Hotelu & Spa Bachledówka - ok. 6 km, Hotel współpracuuje z Termami i posiada kupony zniżkowe - 10% do odebrania w recepcji hotelowej. 

Wszystkie baseny termalne wyposażone są w wiele urządzeń do hydromasażu takich jak  bicze wodne, ławki i urządzenia do masażu, gejzery itp.

Wszystkim naszym Gościom polecamy odwiedzenie wybranych term szczególnie w dni, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza. Zabawa i relaks w basenach termalnych są z pewnością ciekawą propozycją na aktywny i zdrowy wypoczynek.

Hotel & Spa Bachledówka służy Państwu wszelką informacją dotyczącą dojazdu oraz oferty wybranych term.
Wyślij zapytanie online

Zadzwoń do nas:

18 26 58 178

Galeria zdjęć