Nasz hotel spełnia wymagania organizatorów imprez integracyjnych, eventów firmowych i branżowych czy też wyjazdów motywacyjnych.

Piękna architektura, nowoczesne, ale inspirowane podhalańską tradycją wnętrza, profesjonalna obsługa oraz wysokiej jakości wyposażenie Hotelu & Spa Bachledówka, sprawią, że każde nieformalne spotkanie firmowe przebiegnie we wspaniałej atmosferze, zaś wyjątkowe i malownicze górskie krajobrazy i wyborna kuchnia na długo pozostaną w pamięci gości i uczestników.

Optymalna odległość hotelu od Zakopanego (12 km), sąsiedztwo tatrzańskich szlaków, bliskość tras narciarskich oraz rozległe tereny rekreacyjne wokół obiektu (krot, boiska, park linowy i wspinaczkowy) to dopełnienie atrakcji oferowanych przez Hotel & Spa Bachledówka dla organizatorów spotkań i imprez firmowych.

Współpracując z najlepszymi partnerami lokalnymi, zapewniamy kompleksową obsługę i pomagamy na każdym etapie organizacji wydarzenia firmowego - od jego planowania po realizację - poczynając od standardowych realizacji, a kończąc na działaniach niekonwencjonalnych.

 
Nasze propozycje:
 
  • góralskie biesiady z niezapomnianymi atrakcjami i wyśmienitym menu,
  • watra, czyli góralskie ognisko, napady zbójeckie
  • wycieczki do term w Chochołowie, Bukowinie lub na Słowacji - atrakcyjne zniżki 
  • zimą - kuligi, a w sezonie wiosenno-letnim - wycieczki dorożkami, spływ Dunajcem, rafting
  • gry terenowe, czyli rywalizacje drużyn na szczycie Bachledówki, paint - ball
  • wyścigi zaprzęgami husky, olimpiada na wesoło na stoku, osada traperska zimą, quady i skutery śnieżne
  • pikniki i imprezy plenerowe, Casyno z krupierami, wieczory w stylu PRL-u, Hawajskie, lot balonem
  • wieczorki autorskie, spotkania z podhalańskimi artystami, pokazy mody, warsztaty artystyczne itp.
Na życzenie przygotowujemy indywidualne propozycje.
 
Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją eventu firmowego, imprezy branżowej lub integracyjnej w naszym hotelu, prześlij nam zapytanie ofertowe lub skontaktuj się z działem sprzedaży grupowej mailowo: wioleta.bulas@bachledowka.pl lub telefonicznie: +48 505 027 686.

Wyślij zapytanie online

Zadzwoń do nas:

18 26 58 178

Galeria zdjęć