Słowackie Tatry kuszą narciarzy

Wraz z zespołem szkoły narciarskiej i snowboardowej DANIEL-SKI zapraszamy na jednodniowe wyjazdy na narty i snowboard na Słowację.

TATRZAŃSKA ŁOMNICA
 
Poszusuj w słońcu na Łomnickiej Przełęczy, na którą dostaniesz się z Tatrzańskiej Łomnicy.  Najwyżej położona i najbardziej stroma trasa zjazdowa z Łomnickiej Przełęczy 2 190 m n.p.m., zadowoli nawet najbardziej wymagających narciarzy. 1 300-metrowe przewyższenie, gwarancja śniegu przez 5 miesięcy, najnowocześniejsze kolejki  krzesełkowe i kabinowe oraz poszerzone trasy zjazdowe gwarantują wspaniałą jazdę na najwyższej jakości 6,5-kilometrowej trasie carvingowej z szerokością do 60 m. Wieża widokowa na Łomnickim Stawie (Skalne Pleso) oczaruje Cię zapierającym dech w piersiach widokiem na drugi najwyższy szczyt Słowacji (Łomnicę dostępną dzięki kolei linowej). Ośrodek oferuje jednocześnie ponad 6 km tras zjazdowych dla mniej doświadczonych, co docenią przede wszystkim rodziny z dziećmi.
Łomnicka Przełęcz swoją atrakcyjnością przyciąga poza narciarzami biegowymi i freeriderami, miłośników adrenaliny i indywidualistów. 
 
Z nowoczesnym systemem naśnieżania, śniegu w tym ośrodku z pewnością Ci nie zabraknie. Tatrzańska Łomnica jest jeszcze bardziej nowoczesna. Zimą 2013/14 zaskoczy Cię nowa 15-osobowa gondola na Łomnicki Staw i 2 km nowych naśnieżanych tras narciarskich. Ośrodek rozrósł się z roku na rok aż o 20%.


 

CHOPOK

Nieważne, czy jesteś z przyjaciółmi, albo z rodziną, czy jesteś zawodowym narciarzem, lub dopiero początkującym, ośrodek Jasna Niżne Tatry oferuje cały szereg atrakcji oraz scenerię, którą po prostu pokochasz. Ośrodek znajduje się w Niżnych Tatrach, które są częścią Parku Narodowego NAPANT. Masyw Tatr Niżnych rozciąga się w Środkowej Słowacji na 82 km w kierunku wschód – zachód, pomiędzy malowniczymi dolinami rzek Vah i Hron. Najwyższy szczyt to Dumbier 2043 m n.p.m., drugim co do wysokości szczytem jest popularny wśród narciarzy i turystów pieszych Chopok 2024 m n.p.m. 
 
JASNA w Tatrach Niskich  to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji, który ma najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu. Po północnej i południowej stronie Chopoku oferuje niezliczoną ilość atrakcji, zabawy i aktywnego wypoczynku.  Ośrodek oferuje ponad 45 km idealnie przygotowanych nartostrad o różnym stopniu trudności. Można szusować na ponad 7 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 18 km dla średniozaawansowanych i 11 km łatwych, niebieskich tras. Trasy o długości 9 km (trawersy) prowadza po obu stronach Chopoku. Nowoczesny system naśnieżania o długości ponad 27 km gwarantuje śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku i naśnieża 29 km nartostrad. W ośrodku istnieje możliwość szusowania po zmroku. Jest snowpark, fun zone oraz  8 stref freeride. Sezon zimowy z reguły trwa od początku grudnia do końca kwietnia. Na Chopoku działa 30 kolei linowych i wyciągów (w tym kanapy podgrzewane z osłonami niebieskie, pomarańczowe etc.), które są w stanie przetransportować ponad 30 000 osób na godzinę.
Wyciąg narciarski twinliner, kolejki funitel i 15-miejscowa gondola łączące północną i południową stronę Chopoku oferują miłośnikom narciarstwa maksymalną wygodę po zimowe przygody. Rotunda zapewnia niekończące się widoki czy ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi na drugim pod względem wielkości szczycie Tatr Niskich. Panoramiczna restauracja na Chopoku jest na wysokości 2004 m n.p.m.!
 
WYJAZDY:
Indywidualne(organizujemy wyjazdy grupowe busem, zbieramy grupę ok. 20 osób, terminy podane na stronie Daniel-ski).
 
Soboty / Niedziele ŁOMNICA TATRZAŃSKA 
Soboty / Niedziele CHOPOK 
 

Grupy zorganizowane(organizujemy dzień na nartach lub snowboardzie na Słowacji dopasowując godziny, termin oraz atrakcje do życzeń grupy).

Organizacja wyjazdu za pośrednictwem Obsługi Hotelu Bachledówka lub telefonicznie: kom. 609 081 406.
 
Aktualny harmonogram wyjazdów jest na stronie www.daniel-ski.pl
  
ZAPISY:
 
1. W BUDYNKU WYPOŻYCZALNI I SZKÓŁKI DANIEL-SKI Czerwienne 179 BUDZ (parking przy Stacji narciarskiej Czerwienneski).
Należy podać imię, nazwisko, pesel i nr tel. komórkowego i dokonać wpłaty pełnej kwoty: 
Pełny cennik na stronie www.daniel-ski.pl
Minimalna liczba osób aby odbył się wyjazd  to 20 osób. W przypadku nie zebrania wymaganej liczby osób wyjazd jest anulowany i jest możliwość zapisania się na inny termin lub zwrot pieniędzy za opłacony wyjazd.

2. Rezerwacji można także dokonać telefonicznie sms-em pod numerem 609 081 406 lub przez e-mail: biuro@daniel-ski.pl, podając datę wyjazdu/godzinę wyjazdu/miejsce wyjazdu/imię,nazwisko, pesel i nr tel. komórkowego.

W przypadku tego typu rezerwacji należy dokonać płatności tego samego dnia pełnej kwoty przelewem i przesłanie na e-mail potwierdzenia przelewu!

Dane do przelewu na stronie http://www.daniel-ski.pl
 
ODJAZDY:

Czerwienne 179 BUDZ (parking przy Stacji narciarskiej Czerwienne-ski). 

CO OBEJMUJE WYJAZD (PAKIET):

* opieka pilota,
* opieka instruktorów w tym nauka jazdy na nartach lub snowboardzie,
* transport w dwie strony,
* ubezpieczenie KL, NNW, OC/O, OC/R, bagaż, amatorskie uprawianie narciarstwa/snowboardu,
* zniżkę na wypożyczenie sprzętu narciarskiego i snowboardowego komplet (narty, buty, kije, kask / snowboard, buty, kask),
* zniżkę 5% na skipass przy grupie 20 osób,
 
JEST MOŻLIWOŚĆ SAMEGO PRZEJAZDU + UBEZPIECZENIE.
 
Dokładny cennik na stronie: www.daniel-ski.pl
Cena nie zawiera ceny skipasa.
 
WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU:
Prosimy o zgłoszenie chęci wypożyczenia sprzętu najpóźniej dzień przed wyjazdem do godziny 20:00 (podając sms-em, e-mailem lub telefonicznie imię, nazwisko, wzrost, wagę, rozmiar buta i umiejętności w sakli od 1-5 gdzie 5 to bardzo dobrze).
W nagłych przypadkach sprzęt może zostać wydany w dzień wyjazdu
 
Sprawdzenie i odbiór sprzętu w dniu wyjazdu 30min przed planowaną godziną odjazdu - Czerwienne 179 Wypożyczalnia Nart i Snowboardów Daniel-ski na parkingu przy wyciągu Czerwienneski (czyli przystanek początkowy).

CENY KARNETÓW
Aktualne ceny oraz zniżki dla dzieci, i posiadaczy kart: ISIC, ITIC, EURO26 GO26 ora osób starszych na stronie www.daniel-ski.pl lub na stronach danych ośrodków narciarskich.

Cena pakietu Tatrzańska Łomnica:
100zł - dorosły / osobę,
90zł - dziecko / osobę,
indywidualnie pojedyncze osoby, które chcą sobie tylko pojeździć:
70zł - sam przejazd + ubezpieczenie / osobę.
 
Cena pakietu Chopok:
110zł - dorosły / osobę,
100zł - dziecko / osobę,
indywidualnie pojedyncze osoby, które chcą sobie tylko pojeździć:
80zł - sam przejazd + ubezpieczenie / osobę.

Serdecznie Państwa zapraszamy do wspólnej zabawy!
Niech hasło BAW SIĘ SWOJĄ PASJĄ będzie naszym wspólnym mottem!
 
ZESPÓŁ DANIEL-SKI
< Powrót