Trzygwiazdkowy Hotel & Spa Bachledówka to miejsce wyjątkowe na Podhalu. Hotel położony jest na rozległej działce widokowej (ok. 1000 m n.p.m.), z której można podziwiać rozciągającą się na południu panoramę polskich oraz słowackich Tatr, a w kierunku północnym - Gorce z Turbaczem, na zachodzie zaś Babią Górę i Pilsko.
Biskość stolicy Tatr (ok. 12 km), a także Bukowiny, Białki Tatrzańskiej oraz szlaków turystycznych TPN to niewątpliwe atuty położenia Bachledówki. To miejsce idealne do odpoczynku i relaksu wśród nieskażonej górskiej przyrody oraz malowniczych krajobrazów Podhala i Tatr.

Hotel & Spa Bachledówka to obiekt o niespotykanej na Podhalu architekturze – nowoczesnej, choć nawiązującej do stylu góralskiego. Inspirowane podhalańską tradycją i kulturą regionu, eleganckie i starannie wykończone wnętrza tworzą przytulny i nastrojowy klimat, a poranna kawa czy romantyczna kolacja na przestronnym hotelowym tarasie z widokiem na Tatry, Gorce i Beskidy pozwoli na niezapomniane chwile odpoczynku i relaksu.
Hotel został zaprojektowany z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni dla turystów i biznesmenów. To wymarzone miejsce na rodzinne wakacje oraz organizację wszelkiego rodzaju imprez, szkoleń czy konferencji.

 

Hotel Bachledówka oddaje do dyspozycji Gości nowocześnie zaprojektowane, funkcjonalne i klimatyzowane pokoje oraz apartamenty, przestrzenną i widokową restaurację, komfortowe SPA, basen i jacuzzi oraz 3 wielofunkcyjne sale konferencyjne umożliwiające organizację konferencji, szkoleń oraz przyjęć, bankietów i rodzinnych uroczystości.
W obiekcie działa nowoczesna, panoramiczna winda dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.


4-kondygnacyjny Hotel Bachledówka dysponuje 44 komfortowymi pokojami 2-i 3-osobowymi oraz dwoma apartamentami.

Wokół obiektu powstaje rozbudowana infrastruktura sportowo-rekreacyjna: kort tenisowy, boisko, park linowy. Wyjątkowe położenie Hotelu (na szczycie góry Bachledówka, w sąsiedztwie lasu, wśród rzadkiej zabudowy) sprawia, że jest to miejsce wymarzone dla amatorów rozmaitych sportów zimowych.


Autorem projektu architektonicznego Hotelu Bachledówka jest ae fusion Studio Sp. z o.o.
z Krakowa.
 
Wyślij zapytanie online

Zadzwoń do nas:

18 26 58 178

Galeria zdjęć