POKOJE

Do Państwa dyspozycji oddajemy 43 komfortowe pokoje, w tym 1 apartament o podwyższonym standardzie oraz 6 pokoi superior. Wszystkie pokoje są wyposażone w wygodne łóżka, telewizję, dostęp do internetu i prywatną łazienkę. Podczas ich projektowania współpracowaliśmy z najlepszymi miejscowymi rzemieślnikami, dzięki czemu w każdym pokoju znajdują się drewniane elemnety wystroju nawiązujące charakterem do podhalańskiego stylu aranżacji wnętrz. Wszystkie pokoje posiadają balkony, z których rozpościera się malowniczy widok na Tatry, Gorce lub Babią Górę i Orawę.
W trosce o komfort pobytu Gości wszystkie pokoje hotelowe wyposażone są w zamki zbliżeniowe oraz drzwi akustyczne. 
Do Państwa dypozycji oddajemy 2 wygodne pokoje 1-osobowe , w tym jeden przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.
Więcej >
Do Państwa dyspozycji oddajemy 34 komfortowe pokoje 2-osobowe. Z myślą o Gościach szczególnie ceniących zakopiański styl architektoniczny we wnętrzach, 2 pokoje zostały urządzone z zachowaniem regionalnej, podhalańskiej estetyki, przywołując klimat drewnianego, góralskiego domu.
Więcej >
Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 komfortowe pokoje 2-osobowe SUPERIOR . W pełni wyposażone, przytulne wnętrza, powiększony metraż i stylowy wystrój pokoi zachęcają do dłuższego pobytu. Każdy pokój posiada balkon, z którego rozpościera sie widok na Tatry polskie,słowackie jak również Gorce i Babią Górę.
Więcej >
Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 przestronne i komfortowo wyposażone pokoje 3-osobowe . Dbałość o każdy detal ich aranżacji oraz ciepłe kolory wnętrz stwarzają idealne warunki do wypoczynku i pracy. Ze wszystkich pokojowych okien i balkonów rozpościerają się niezapmoniane, malownicze widoki na Tatry, Beskidy, Gorce, a nawet słowacką Orawę.
Więcej >