HOTEL BACHLEDÓWKA
Aktualne oferty pracy

Kelner / kelnerka

    Opis stanowiska:
  • sprawna i przyjazna obsługa gości
  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • znajomość i umiejętność prezentacji menu
  • współpraca z innymi działami
    Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe gastronomiczne
  • komunikatywność i umiejętności budowania właściwych relacji z klientem
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoki poziom kultury osobistej, uczciwość
  • zaangażowanie, motywacja i chęć do pracy
  • zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresu
  • dyspozycyjność,punktualność
    Oferujemy:
  • dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
prześlij swoje CV
na adres: biuro@bachledowka.pl

Kierownik Restauracji

Hotel Bachledówka w Czerwiennem ( 12 km od Zakopanego) zatrudni Kierownika restauracji. Oferujemy pracę w miłym i ambitnym zespole, elastyczne godziny pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy w gastronomii oraz zarządzaniu zespołem, dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej.

Wyślij zapytanie online

Zadzwoń do nas:

18 26 58 178