W naszym SPA wyciszysz się, odprężysz oraz zadbasz o siły witalne. Do Państwa dyspozycji oddajemy 1 nowocześnie i kompleksowo wyposażony gabinet, w którym odpowiednio dobranymi zabiegami pielęgnacyjnymi zapewnimy Państwu optymalny efekt odnowy biologicznej.

Aby nic nie zakłócało tych wyjątkowych chwil, zadbaliśmy także o każdy szczegół wyposażenia i aranżacji SPA Bachledówka. Nowoczesna - czysta i prosta stylistyka oraz starannie dobrane materiały i elementy wykończeniowe, pozowliły stworzyć wnętrze o niepowtarzalnym i ciepłym klimacie, które współgrają z charakterem i funkcją tej strefy hotelowej.


 
PAKIETY SPA 75 min
Dotyk wiatru - 199 PLN
Wygładzający, owocowy masaż peelingujący dla ciała, „Satynowe Stopy” - peeling, masaż i okład na stopy.

Zatrzymać czas - 199 PLN
Odmładzająco - liftingujący zabieg na twarz z żurawiną, rewitalizująco - napinający okład na ciało z żurawiną.

Rozjaśnienie i energia - 199 PLN
Pielęgnacyjny zabieg twarzy z witaminą C o działaniu rozjaśniającym i detoksykującym, dotleniająco – regenerujący okład dla ciała z soczystą pomarańczą.

Na Bezsenne Noce  - 199 PLN
Lawendowy peeling złuszczający na ciało, lawendowy okład nawilżająco – odżywczy dla ciała, jabłkowo – cynamonowy masaż dotleniający dla twarzy.

Powitaj wieczór  - 199 PLN
Zabieg Bankietowy na twarz dla Pań i Panów o działaniu odświeżającym i liftingującym, manicure Spa z peelingiem, okładem i masażem dłoni.

PAKIET EXSTRA  249 PLN // 489 PLN 90 min
Dla Ukochanej / Ukochanego // Dla Dwojga
Ayurvedyjski masaż głowy, pielęgnacyjny zabieg na twarz dostosowany do potrzeb skóry, miodowy rytuał dla ciała.

Wyślij zapytanie online

Zadzwoń do nas:

18 26 58 178