POLECAMY

Witamy na stronie Hotelu Bachledówka

Miejsce, do którego chcemy Państwa zaprosić cechuje się niezwykłą historią i położeniem. Zaledwie 9 km od Gubałówki, 12 km od Zakopanego i 12 km od Chochołowa, w geograficznym centrum Podhala wznosi się szczyt Bachledówki, który urzeka atmosferą ciszy i spokoju. Serdecznie zapraszamy!


Aktualności

  • / Best Hotel Award 2015

    Hotel Bachledówka otrzymał główną nagrodę w kategorii Architektura i Design w konkursie Best Hotel Award 2015.

    więcej

NASZE ATUTY

  • Lokalizacja

    lokalizacja
    Bachledówka to wzniesienie ok. 947 m n.p.m. na Pogórzu Gubałowskim między Czerwiennem a Ratułowem w odległości ok. 8 km od Zakopanego. To miejsce wyjątkowe na Podhalu. Ze wszystkich stron rozciągają się z Bachledówki niepowtarzalne widoki górskich krajobrazów.
    Zobacz więcej
  • EkoHotel

    EkoHotel
    Lokalizacja Hotelu & Spa Bachledówka zobowiązuje. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów, pól i łąk, czyste górskie powietrze oraz niespotykane walory krajobrazowe skłaniają do podjęcia zobowiązania do działalności w zgodzie z naturą.

    Zobacz więcej
  • Naturalna żywność

    Zdrowa żywność
    Zabiegamy o to, by nasi Goście mogli rozkoszować się smakiem regionalnych smakołyków i dań powstałych na bazie produktów pochodzących od miejscowych rolników i hodowców. W szczególności zachęcamy do degustacji naszych serów, mleka, twarogów, a także pieczonego na miejscu chleba.
    Zobacz więcej
  • Atrakcje

    Atrakcje
    Hotel & SPA Bachledówka to miejsce, gdzie nuda nie zagląda! Zarówno na terenie obiektu, jak też w najbliższej okolicy znajdziecie Państwo wiele atrakcji i propozycji dających sposobność do aktywnego wypoczynku lub relaksu w rodzinnym gronie.
    Zobacz więcej