Animacje dla dzieci

Animacje dla dzieci

Każdy oferowany przez nas pakiet wzbogacony jest o ofertę dla najmłodszych gości hotelu. Wplecione w pakiety programy animacji przewidują zajęcia z profesjonalnymi animatorkami i ciekawe tematyczne zabawy dla dzieci. Małych wielbicieli aktywnego wypoczynku zaprosimy na zajęcia taneczne i fitness oraz, w zależności od pogody, na zajęcia prowadzone na zewnątrz hotelu oraz wiele innych.

Warsztaty regionalne

Zajęcia służą poznaniu regionalnej kultury, sztuki i folkloru oraz wzbudzeniu zainteresowania historią regionu Podhala i jego tradycjami wśród najmłodszych gości.

Warsztaty tematyczne

Flinstons Party, Olaf Party, Christmas Party, Impreza Meksykańska, Indiańska, Olimpiada na wesoło to tylko kilka z wielu tematów imprez tematycznych, które cieszą się dużą popularnością wśród dzieci.

Nauka pływania dla dzieci

Nauka pływania to nie tylko bardzo ważna i praktyczna umiejętność. Świetnie wpływa również na rozwój fizyczny dziecka, wzmacnia mięśnie i odciąża kręgosłup. To jednak przede wszystkim doskonała zabawa, którą dzieci mogą wykonywać w grupie ze swoimi rówieśnikami. Zapraszamy na lekcje pod czujnym i profesjonalnym okiem naszego instruktora.

Udogodnienia w strefie wellness

  • piłki i inne zabawki do wody
  • pieluchomajtki do pływania (za dodatkową opłatą)
  • deski i rękawki

Zajęcia Master Chef

To zajęcia na których dzieciaki przygotowują smaczne, zdrowe i kolorowe kanapki, przekąski, pizze, gofry, sałatki owocowe czy ciasteczka. Nauczą się przy tym obsługi podstawowych sprzętów kuchennych oraz zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa podczas wspólnego kucharzenia. Podczas zajęć nigdy nie brakuje miłej atmosfery, zagadek i ciekawostek kulinarnych pod czujnym okiem animatora, a przede wszystkim nagrody w postaci degustacji przygotowanych potraw na koniec zajęć.

Kino na wielkim ekranie i teatr

Teatrzyk dla dzieci to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu podczas niepogody, a także kino na wielkim ekranie z pop cornem i lemoniadą. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie.

NEO Party

Neon Party to jeden z najgorętszych trendów imprezowych w Hotelu Bachledówka. Na tego typu zabawach wszyscy nasi goście mają na sobie przebrania w intensywnych, neonowych kolorach i noszą gadżety imprezowe oraz fluorescencyjne dodatki, które świecą w ciemności podczas wspólnej tanecznej zabawy. Wszystko to tworzy niesamowitą, wielokolorową atmosferę!

Opiekunka do dzieci

W naszym hotelu oferujemy także opiekę indywidualną dla dzieci, która sprawi, że najmłodsi spędzą czas miło i atrakcyjnie. Rodzice będą mogli wówczas skorzystać swobodnie z naszych zabiegów relaksacyjnych lub wybrać się wspólnie na wycieczkę w góry.

Zorbing

Młodzi odkrywcy uwielbiają zabawę w przeźroczystej, kosmicznej zorbie! Każdy chce dostać się do jej środka jak najszybciej i poczuć szałowy zawrót. Zorbing to doskonała rozrywka dla młodych odkrywców. Jeśli Twoje dziecko znudziło się standardowymi rozrywkami, to zorba jest idealną opcją. Zorbing jest uatrakcyjnieniem naszych pakietów lub może zostać zamówiony dla zorganizowanej grupy dzieci.

Eko taxi

To organizacja czasu wolnego dla rodzin lub grup dzieci. Nowoczesny pojazd elektryczny, czyli „Eko taxi” przyjeżdża do hotelu, aby zabrać rodziny z ich pociechami na niezwykłą wycieczkę turystyczną po unikatowej wsi Chochołów będącej zabytkiem architektury drewnianej Podhala o bogatej historii i wciąż żywych tradycjach. Warsztaty edukacyjne o tematyce przyrodniczej organizowane są dla wszystkich grup wiekowych zarówno poprzez multimedialne zestawy edukacyjne, jak również warsztaty plenerowe z przewodnikiem.

Wypożyczalnia rowerów

Zarówno najmłodsi Goście, jak i ich rodzice mogą poznawać tereny wokół Hotelu podczas eskapad na dwóch kółkach. Na miejscu znajduje się hotelowa wypożyczalnia rowerów.

Teren do jazdy na rolkach, hulajnodze

Obok Hotelu znajduje się idealny teren rekreacyjny do jazdy na rolkach, hulajnodze, rowerach itp.
Hotel posiada także 3 hektary własnego terenu zielonego idealnego do organizacji pikników, które z chęcią dla Państwa i Państwa pociech przygotujemy.

Ponadto:

  • Możliwość przejażdżki na kucyku oraz przejażdżki na koniach za dodatkowa opłatą
  • Teren do gry w piłkę nożną, gry zespołowe
  • Jeździki, samochodziki sterowane przez najmłodszych
pfr logo