Atrakcje dla grup

PRZEJAŻDŻKI BRYCZKAMI KONNYMI

Przejażdżka dorożkami to wyprawa tradycyjnymi wozami po malowniczej okolicy. Niewątpliwym atutem jest możliwość zorganizowania ogniska, „napadu zbójeckiego” czy przerwy na ognisko lub zakończenie podróży grillem z góralską watrą w ogrodzie hotelu.


PAINTBALL

Hotel Bachledówka posiada własny teren, z zalesionym kawałkiem wykorzystywanym do gier zespołowych m.in. także paintballu. Uczestnicy zabawy zostają podzieleni na drużyny, każdy otrzymuje odpowiednie wyposażenie (mundur, karabin na kulki z farbą oraz maskę), a następnie rozpoczyna się prawdziwa bitwa.

Przykładowe gry to m.in.: polowanie na lisa, jeńcy, mieszanka wybuchowa, ochrona flagi, ochrona prezydenta, akcja ratunkowa.

Ponadto również proponujemy Państwu takie atrakcje, jak: strzelanie z łuków, rzucanie toporkami, tyrolkę, park linowy. Po wcześniejszym zgłoszeniu jesteśmy w stanie to wszystko dla Państwa przygotować na naszym terenie, bez konieczności przemieszczania się.


RAFTING NA PONTONACH I SPŁYW TRATWAMI RZEKĄ DUNAJEC

Rafting to pokonywanie górskich rzek na specjalnych, atestowanych pontonach. Zapewniamy maksimum adrenaliny i świetną zabawę dla każdego. Uczestnicy biorą czynny udział w spływie, bez pracy zespołowej się nie obejdzie!


OFF ROAD

Off Road to wyprawa, o której każdy fan sportów ekstremalnych i motoryzacji marzy. A Podhale jest wręcz stworzone do uprawiania tego typu sportów. Bezdroża, wzniesienia, rzeki – jednym słowem, niesamowicie zróżnicowany teren. Niezależnie czy trasę pokonywać będziemy samochodami terenowymi, czy quadami, porządna dawka adrenaliny i niezapomnianych wrażeń gwarantowana. Uczestnicy wyprawy przechodzą przeszkolenie, a następnie będą mogli sprawdzić się w terenie.


ZORBING

Zorbing to zabawa dla każdego. Oprócz klasycznego staczania się ze zbocza w „zorbie”, proponujemy serię konkursów i wyzwań, którym podołają tylko najodważniejsi. Przykładowe propozycje gier i zabaw: „Slalom gigant” „Wyścigi kul” „Wielki mecz”.


LOT PARALOTNIĄ W TANDEMIE

Lot paralotnią w tandemie to rozrywka nie dla każdego. Start ze zbocza góry, a następnie szybowanie i lądowanie na położonym niżej lądowisku – to nie lada wyzwanie dla nerwów. Atrakcja pozwala jednak odkryć prawdziwe piękno latania wśród malowniczych górskich krajobrazów. Przy dobrej widoczności podczas lotu podziwiać będzie można całe Tatry, przełom Białki i okoliczne malownicze górskie miejscowości. Ważne informacje: minimalny wymagany wzrost to 130 cm, maksymalny – 200 cm. Maksymalna waga uczestnika to 120 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne przypadłości uniemożliwiają skorzystanie z atrakcji. W przypadku wątpliwości co do predyspozycji zdrowotnych uczestnika zalecana jest uprzednia konsultacja z lekarzem.


SKOK W TANDEMIE

Skok w tandemie jest to najłatwiejsza droga do tego, aby skoczyć ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Nie potrzeba żadnych badań, ani długich przygotowań, jedyne 15 min. szkolenia. Dodatkową atrakcją jest możliwość filmowania i robienia zdjęć podczas skoku przez kamerzystę-skoczka, który „leci” równolegle z tandemem i wszystko nagrywa. Skok dostarcza mocnych wrażeń, podnosi się adrenalina, emocje sięgają zenitu, ale radość i zadowolenie po lądowaniu nie mają granic. Cały ubiór (kombinezony, okulary, itd.) zapewnia Szkoła Spadochronowa.


ŚPASY GÓRALSKIE

NAPADY GÓRALSKIE, NAUKA TAŃCA GÓRALSKIEGO I IMPREZY TEMATYCZNE

W Hotelu Bachledówka organizujemy szereg imprez tematycznych, m.in. imprezy regionalne tj. góralskie śpasy: pucenie oscypka, budowanie góralskiej chaty, grabienie siana, piecenie moskala, warsztaty mocnej głowy,  nauka tańca góralskiego, biesiady po góralsku, napady zbójeckie, imprezy zbójeckie itp.


IMPREZY TEMATYCZNE


Disco Night

Nocny klub, lata 70., szałowe afro na głowie, dzwony i błyszczące koszule. Hity, które w mig przeniosą Cię w czasie na kolorowy parkiet tanecznego klubu. Powrócimy wspólnie w czasy, gdy na parkiecie królował John Travolta, a na muzycznej scenie prym wiedli Bony M czy Bee Gees. Obowiązujące kreacje to oczywiście kolorowe falbany, krótkie mini i dzwony. Na głowach zaś tapirowane fryzury oraz błysk żelu. O niezapomniany, taneczny, dyskotekowy szał do białego rana zadba DJ!


LATA 20-te, LATA 30-te

To program, gdzie wdzięk, czar i styl, cofnie nas w czasie do lat międzywojennych.

Przed wejściem na salę hostessy witają gości welcome-drinkiem i zapraszają na na występ kabaretowo-rewiowy z początków zeszłej epoki… Uczestnicy zostaną przeniesieni w klimat gangsterskich porachunków czasu prohibicji, zakazanych tańców wykonywanych tylko w Moulin Rouge oraz ragtime’ów zaczerpniętych wprost z amerykańskich musicali. Dalszy ciąg wieczoru to zabawa do białego rana prowadzona przez DJ!


MAMMA MIA!

Mamma Mia to gorące klimaty lat 80., kiedy kwiaty we włosach, kolorowe koszule i „dzwony” dyktowały trendy zarówno w modzie jak i w… zabawie!!!

Uczestników przywitają rytmy Abby, której utwory ciągle porywają kolejne pokolenia do tańca. Na parkiecie pary taneczne zademonstrują układ choreograficzny, którego później wszyscy wspólnie się nauczą! Ponadto na ekranie wyświetlane będą fragmenty musicalu, który podbił serca widowni ubiegłego roku, czyli Mamma Mia z Maryl Streep w roli głównej!


KASYNO

Wieczór tematyczny w postaci uroczystej kolacji z kasynem: ruletka amerykańska, Black Jack, Stud Pocker, krupierzy, hostessy sprawią, iż poczujecie się Państwo jak w prawdziwym kasynie, gra odbywa się na imitacji środków płatniczych, podczas gry przygrywa DJ, który też prowadzi przebieg imprezy.


TEAM BUILDING


NA RATUNEK – zajęcia z ratownictwa górskiego

Zapraszamy na pełne emocji zajęcia integracyjne o charakterze outdoorowym, z naciskiem na ruch na świeżym powietrzu. Zajęcia służą bliższemu poznaniu umiejętności, jakimi muszą na co dzień posługiwać się ratownicy górscy w swojej pracy, oraz technik stosowanych w ratownictwie wysokogórskim. Uczestnicy przed rozpoczęciem zajęć dzieleni są na grupy ratownicze. W ramach takiego zespołu podczas zajęć jego członkowie muszą wykazać się umiejętnością współpracy i komunikacji by wspólnie osiągnąć główny cel. Zadaniem – GŁÓWNYM CELEM – „ratowników” ( w tej roli witamy uczestników) jest odszukanie zaginionej osoby – dotarcie do niej i udzielenie pierwszej pomocy. Czas trwania z dojazdem w zależności od miejsca 3h lub 5h. 


BÓJ O CIUPAGĘ JANOSIKA I KORALE MARYNY

Są to zajęcia typu outdoor – podczas których uczestnicy mają możliwość lepszego poznania siebie nawzajem, integracji, uczą się podstaw zachowań grupowych i działania procesu grupowego, dążenia do wspólnego celu . Zajęcia poprzez swoją formę sprawiają, że grupa staje się zespołem, a anonimowe twarze – bliskimi znajomymi. Zadaniem zbójeckich rodów / podział uczestników na rody – przed zajęciami/ jest zdobycie Janosikowego Skarbu. By tego dokonać uczestnicy podczas zajęć muszą zebrać jak najwięcej „dutków”. Za każde wykonane zadanie w terenie, zespół otrzymuje banknoty o różnych nominałach wręczane przez stojącego na danym stanowisku ”zbója”. Grupa która uzyska podczas zajęć największą kwotę pieniędzy otrzymuje nagrodę. Dobra organizacja pracy w zespole i komunikacja pozwoli na uzyskanie lepszych efektów gdyż na wykonanie każdego zadania będzie z góry określony czas. Czas trwania w zależności od miejsca i ilości zadań 3 h – 4h lub 4,5h – 6h.
Możemy zorganizować także wiele innych imprez – wszystkich nie sposób wymienić.
Zachęcamy do kontaktu z działem rezerwacji grupowych, a dobierzemy atrakcje odpowiednie dla Ciebie.
Zapraszamy!


pfr logo