Imprezy okolicznościowe

test

Imprezy szyte na miarę …

Hotel Bachledówka*** to idealne miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych w gronie kochającej rodziny, najbliższych przyjaciół oraz bliskich współpracowników. Oferujemy zróżnicowane menu dostosowane do Państwa potrzeb i upodobań. W ciepłe dni umożliwiamy również organizację przyjęcia w letnim ogrodzie.


Chrzciny

Pojawienie się nowego członka rodziny to powód do niezwykłej radości. Warto, aby jego przyjęcie do wspólnoty było ogromnym szczęściem. Hotel Bachledówka*** od zawsze niezwykle ceni sobie wartości rodzinne i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy chcą uczcić ten wyjątkowy dzień. Właśnie dlatego nasz Hotel będzie doskonałym miejscem na organizację chrzcin Waszego dziecka.


Komunia

Jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dorastającego dziecka. Tak wyjątkowy dzień potrzebuje odpowiedniego uczczenia. Wybór naszego obiektu to gwarancja odpowiedniej celebracji tak ważnej uroczystości, czemu sprzyjać będzie smaczne jedzenie, wysokiej jakości obsługa i elegancki wystrój naszych wnętrz.


Bankiety i imprezy integracyjne

Dobra atmosfera w zespole to klucz do osiągania zadowalających rezultatów. Czasami trudno jednak nawiązać bliższe znajomości w ferworze pracy, dlatego warto postawić na dobrą imprezę integracyjną. Hotel Bachledówka *** zapewnia odpowiednią atmosferę sprzyjającą znakomitej zabawie oraz kameralną okolicę z dala od miejskiego zgiełku. Takie położenie pozwoli na nieskrępowane szaleństwo do białego rana.


Urodziny i jubileusze

To jeden z tych dni w roku, które powinny należeć wyłącznie do nas. Pozwól więc sobie na chwilę szaleństwa i zorganizuj z tej okazji imprezę w Hotelu Bachledówka ***, na którą zaprosisz grono najbliższej rodziny oraz najlepszych przyjaciół.  Nie ma co się wahać – w końcu na kolejną taką okazję trzeba będzie czekać cały okrągły rok!


Wieczory panieńskie i kawalerskie

Ostatni wieczór singielki i singla. Zorganizuj z nami to wydarzenie, aby mieć pewność, że nikt spośród jego uczestników nie zapomni go do końca życia. Szalony wieczór w naszym Klubie? Ekstremalna outdoorowa impreza na terenie hotelu? Wieczór panieński w naszym SPA ?. Zorganizujemy Twój ostatni wieczór w stanie wolnym tak, jak sobie go wymarzysz.


Do Państwa dyspozycji są nasi konsultanci, którzy chętnie doradzą i pomogą w organizacji każdego wydarzenia, zapraszamy.


Dział Konferencji i Bankietów:
Tel. 18 26 58 178
Kom. 505 027 686

wioleta.bulas@bachledowka.pl


Zapytaj o dostępny termin
Znajdziemy dogodne rozwiązanie
pfr logo